Vnitřní touhy 12REKLAMY!!!!!!!!!!!ZDE!!!!!!!!!!!!!!!!

Kvíz na téma:

Bleskovka

Rocková škola 14

Rocková škola 6

24. února 2011 v 17:15 | Shiki |  Rocková škola
Tak jo další díl je tady


,, Au moje hlava!" nadávala Naomi cestou z jejího pokoje do jídelny. Deidara se usmál a postavil před ní sklenici s aspirinem.
,,Co to...." ani to doříct nestihla a utíkala na záchod. Deidara si povzdychnul a dal ke sklenici motýlium(lék proti zvracení). Dobelhala se zpátky a podívala se na Deidaru, děkovně se usmálůa, zapia lék a lupla sklenici s Aspirinem.
,,Jak jsem se dostala domů?" optala se ho.
,,No ty ses tedy pěkně zřídila" zasmál se Deidara.
,,Nesměj se tak nahlas bolí mě hlava!"
,,No to se ani nedivím, potom co jsem tě dotáhl domů!" Naomi sebou trhla
,,C-co tys mě odvedl domů?" Deidara přikývl.
,,Zvláštní, no aspoň že jsem se sama převlékla." oddechla si Naomi.
,,No to není zas tak pravda!" řekl Deidara. Naomi zrudla a dokolečka opakovala nenenenenenene. Deidara se tomu jen smál.
O půl osmé zvonil budík rockovým star a jejich návštěvě×d.
,,ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ" zařvala histericky Saki, když se probudila a zjistila, že jí svírá Itachi a hlavu má zabořenou mezi jejími prsy.
,,Neřvi, urveš mi uši" zamumlal Itachi a ještě víc jí objal. Saki zčervenala. Najednou do Itachiho pokoje přiletěli všichni.
,,Co se děje?" zeptasl se vystrašený Naruto. Shikashi si přeměřila červenající Saki, polohu Itachiho hlavy a hned jí to došlo. Začala se nehorázně řechtat. Hidan, který jí držel ze zadu kolem pasu nechápal. Vlastně nikdo nechápal. Itachi zvedl hlavu, aby se podíval kdo všechno přišel. Když uviděl své oblečené sourozence se svýmí dnešními oblečenými nocležníky-říkám dnešními protože přijeli dneska ráno- tak si smutně povzdychl a vstal. Saki mohla na něm oči nechat. Spal jen v černých šortkách s červenými mráčky a tělo měl krásně vypracované jako každý ze čtyřčat. Sakuru jeho hruďtaky zaujala a Hinata nebyla vyjímkou, jen Shikashi se dostávala ze záchvatu.
,,Tak co se stalo?" zeptal se vynervovaně Sasuke, protože si všiml jak Sakura pokukuje po Itachim a dost ho to štvalo. Přiznal si to, ale jen v duchu, trošku malinko, opravdu jen ždibíček žárlil.
,,Vysvětlíte to při snídani, za pět minut dole oba!" řekl naštvaně Naruto, čapl Hinatu za ruku a vlekl jí z toho pokoje dolů do kuchyně. Sasuke napodobil Naruta a i se Sakurou zmizel. No a Hidan nikoho tahat nemusel, spíš on byl odlačen usměvavou Shikashi.
Opravdu za pět minut dorazili do kuchyně, Itachi opět normální a Saki mírně červená. Shikashi jim dala snídani.
,,Mamka s TaŤkou jeli na chatu, vráti se večer, babča volala, že pojedeme na dva týdný k moři, hned jsem koupila letenky nám a partě+ Hidanovia té co do ní včera Deidara hustil, jak se zlila, jak že se jmenovala, jo Naomi. Děda Ji volala, chtěl mluvit s Narutam, ale řekla jsem že spíš, tak že ti mám vyřídit můj milý bráško, že prý jestli máš už ty fotky a zněl při tom dost úchylně. Děda Madara volal, jestli by si sasuek nemohl na víkend mu na výpomoc, hned jsem to zamítla, protže ve čtvrtek už se budem rochnit někde na pláži. No a strejda Oro volal, že nám odpadají prvnídvě vyučovací hodiny, co se týče ranních hovorů vše." vyřídila vzjkazy Shikashi.
,,no jo, ještě volala Kakuzu-sensei, že prý se nemohl dovolat Hidanovi a pein mu prý řekl, že jel s náma k nám, tak že mu mám vyřídit, že on má také volno a jinak nám pogratuloval za výkon." dodal Naruto. Hidan si povzdychl a nocležníci se optali:
,,Tohle je normální?" čtyřčata se začali chlamata a pak přikývli.
,,Tak co se teda stalo?" zeptala se zvědavě Shikashi, chtěla vyhecovat Saki. Za to jí pěkně probodávala vraždícím pohledem, ale s Shiki to vůbec nehlo.
,,Ale, jen Sakininá reakce na to, že se probudial vedle mě!" řekl jakoby nic Itachi.
,,A to byla jediná střízliva, pch nejvíce vyváděla!" znovu si rýpla. No kdo si rýpl, přece Shikashi a dodala pošklebek, kterýho si nikdo nevšiml.
,,Divíš se, zkus si představit, že se probudíš se svým klukem snů a on má svou hlavu mezi tvými ňadry!" ups, tak tohle nikdo nečekal, ani samotná Shikashi, asi to bylo už trochu moc, protože věčně klidná Saki, chytla poprvé před čtyřčaty a nejen před nimi velkého nerva. Ostatní vykulili oči a shikishi si v duchu nadávala do blbů, debilů a idiotů. Bylo ticho, všichni mlčeli, Itachi chvíli zíral do neznáma a Saki rudla čím dal tím víc. Nikdo se neopovažoval prolomit ticho, až na Itachiho.
,,Vážně jsem tvůj kluk snů?" zněl zmateně a s nadějí pohlédl na Saki, do jejích tmavěmodrých očí, Saki sice rudla, ale pohledem neuhla. Jak ta zareagovala se ale dozvíme příště.
,,Ne Deidaro, ty si děláš určitě srandu, to né žes mě neviděl nahou!" vztekala se Naomi a byla v rozpacích.
,,No nedělám, opravdu jsem tě viděl, no a abych pravdu řekl, dal bych si říct!" a při tom na ní svůdně mrkl. naomi uhla pohledem a Deidara se zase rozesmál.
,,Nesměj se!" zamumlala.
,,Sladké!" řekl si spíš pro sebe, ale Naomi to slyšela.
,, To si mě nemohl nechat tak?"
,,No mohl, ale je to nehygienické, navíc taková příležitost se nenaskytne každý den!" úchylně vyplázl jazyk a Naomi se sním začala hádat, úplně zapoměla na bolest hlavy.
Já vím krátke, ale pochopte nemám teĎka moc časíku, snad se brzo zase nějaký najde a komentíky please
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marketa251996 marketa251996 | Web | 24. února 2011 v 18:54 | Reagovat

Chudáček Naomi :D Ponaučení pro všechny: Nikdy se nezlij před Deidarou :D :-D

2 Majulík-chan SB-nkoo =* Majulík-chan SB-nkoo =* | Web | 24. února 2011 v 21:35 | Reagovat

heh.. zaujimavee :D

3 Kami - SB - Kami - SB - | Web | 25. února 2011 v 16:21 | Reagovat

fakt chudák Naomi :D

4 saki-san saki-san | 26. února 2011 v 19:10 | Reagovat

:Dlove my ňuníííííí♥♥♥^^

5 bety ,Betušik-san bety ,Betušik-san | Web | 27. února 2011 v 14:13 | Reagovat

XD kawai ^^

6 Yuki Matsui Yuki Matsui | Web | 27. února 2011 v 14:37 | Reagovat

Úžaa, těším se na další! :-)

7 Kotaichi Kotaichi | Web | 28. února 2011 v 18:24 | Reagovat

skvělý :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama