Vnitřní touhy 12REKLAMY!!!!!!!!!!!ZDE!!!!!!!!!!!!!!!!

Kvíz na téma:

Bleskovka

Rocková škola 14

Yaoi? Yuri? Ne, tomu se říká bisexualita pánové/6

1. září 2012 v 18:34 | SHikashi |  Yaoi? Yuri? Ne tomu se riak bisexualita panove ( Naruto povidka)
Od znova a celé ×D a taky tohle vyšlo jen díky jednomu jedinému človíčkovi, který mě potěšil :) dík miss D. ×D

Když se druhého dne probudili, strašně je bolela hlava. Sakura a Sasuke byli jako první na nouhou a nic neřešili. Věděli co udělali a nelitovali toho. O ničem se nezmiňovali a hned se oblékli. Pak vyrazili do kuchyně, přichystat těm dvěma ospalcům sbídani. Po celou dobu s nídaně se na sebe usmívali a pak uslyšeli protáhle zívnutí a pak ránu. Rychle nechali všeho vaření a utíkali do obyváku. Na zemi ležele celá červená Hinata a na ní koukal jak z Jara Naruto.
,,Co se děje?" zeptala se Sakuru a pak pohlédla na scela nahého Naruto, aha už jí to docvaklo.
,, Já nevím, protáhnul jsem se a podíval se na sedící Hinatu a najednou zrudla a omldela!" řekl NAruto nevině a nahý si stoupnul. Hledal trenýrky. Sasuke mu je pohotově hodil a Sakura probouzela Hinatu k životu.

Podařilo se jí to až o hodinu později, protože skolabovala jetě jednou, zrovna když se Naruto soukal do trenek. Ale hlavní bylo že se podařilo. Na snídani šli spolu a bavili se. BYlo jim spolu příjemně a vymyšleli, co dnes podniknout, protože měli všichni volno. A ikdyby ho neměli, tak by si ho udělali.
,,Co takle hrát člověče nezlob se???? Nebo monopoly?" navrhl Naruto.
,,Nebo Prší!" navrhla Hinata.
,,A nebo pokr!" řekla Sakura.
,, A svlékací!" dodal Sasuke a mrknul na Sakuru. Sakura to přešla a čekala na rozhodnutí.
,,Tak třeba člověče!" řekl Naruto opatrně, ale sám by nejraději zahral poker.
,, A co takhle všechno, stejně máme celý den pro sebe?" neuvěříte kdo s tím nápadem přišel, ano byla to naše zlatá Hinata. Opravdu překvapila, ale nakonec s ní souhlasili všichni. Holky po snídani uklidili a kluci šli chystat do obývaku člobrdo.

Když holky přišli do obývka člobrdo už bylo nachystané. Posedali si do kruhu a začali hrát. Skvěle se bavili, hráli až do večera. V mezičase připravili holky jídla a už nic nedělali. Jen hráli hry a skvěle se bavili.

Večer začali hrát svlékací poker. Zase se trošku nalívali a tak byli povolnější. Naruto vyhrával nad Hinatou, takže musím přiznat že slintal, když se svlékala. Sakura zase vyhrávala nad Sasukem a byla celkem smyslu zbavená, prtože pocítila něco, co by jako lesbiens cítit neměla. Hinata byla pak unavená a tak jí Naruto zavedl do pokoje pro hosty, byl trošku více na mol a tak tam sní zůstal. Sasuke a Sakura ještě spolu hráli, ale už je to nebavilo. Sakura byla nervozní z přítomnosti polonahého Sasukeho. Začali spolu mluvit o něčem a pak se to stalo.
,,Em, můžu tě políbit?" optal se Sasuke opatrně. Sakura byla lehce v šoku, ale přikývla.
,,Proč ne?" řekla mu a naklonila se k němu blíž. Sasuke byl po pravdě nervozní a tak, a tak, když se k němu naklonila lehce se mu zrychlil dech.Ale ani Sakura na tom nebyla o nic lépe. Byla v rozpacích a nevěděla co dělat. jenže instinkt jim sám poradil. Sasuke neměl takové situace rád, že se po ní sám vrhnul a tím jí schodil na zem a dravě líbal. Sakura mu polibky ještě dravě oplácela a čekala, kdy z ní strhne to co má na sobě, což opravdu netrvalo moc dlouho. Za chvíli se ozývali od nich stény a dost často popadali dech. Sasuke najednou zmlknul a pak prudce vykřikl. Vystříkal se do Sakury. Jenže Sakura neměla dost. Vzala ho do pusy a začala žmoulat, pak začala klouzat po něm hlavou, až se ji dostal celý tvrdý do pusy. Měla ho až po kořen a chvíli po něm takhle jezdila, pak si ho vytáhla zpusy a donutila si ho lehnout. Lehl si a ona si na něho nasedla. Začala se pohupovat a on se sám nadzvedával, aby pronikl co nejl´hlouběji. Zrychlovali , eště víc, ,ještě víc a ještě víc, až pak oba přimkly oči a ucítily záškuby a v ten moment oba vyvrcholili.

Na druhý den byli oba páry ve svých domovech. Naruto popisoval Sasukemu, co všechno pak vyzkoušel s Hinatou, když souložil se Sakurou. Sasuke jenom koukal a mírně ho to vzrušilo. Toho si všiml Naruto a přišel k němu. Políbil ho, chytl ho kolem krku a druhou ruku mu položil do rozkoroku a jemně mu masíroval penis přes kalhoty. Sasuke prosebně zaskuhral jeho jméno. Naruto se usmál a políbil ho na krku a jazykem mu zajel až k ušnímu lalůčku, kde ho začal žužlat a pak ho jemně skousnul. Pak mu zajel rukou pod tričko, jemně ho tam hladil na bradavkách a užíval si partnerových sténu. Za každým sténem nasledoval polibek, ale pak už to Sasuke nevydržel, sthl ho pod sebe a začal dravě líbat a strhávat všechno oblečení. Úplně všechno oblečení, trenky šli dolů snad nejrychleji, Naruto už jen cítil, jak se na jeho penis Sasuke hladově vrhnul a strčil si ho do pusy. když Sasuke začal sát, připadalo to Narutovi jako by ho polykal, bylo to pro něho tak krásné.
,,Sasuke" vzdychnul, což ale jak zjistil neměl dělat, jelikož jeho milenec přestal v orálním uspokojování a nadklonil se scela nahý na něho.
,,Kdy se sakra svlékl?" vrtalo blonďáčkovi hlavou, ale nijak to neřešil, protože Sasuke ho vášnivě políbil a nadzvedl mu boky, poté do něho pronikl.
,,Sa-su-ke!" vytryskly mu slzy, ale Sasuke mu je všechny slíbal.
,,Omlouvám se anata, ale já už to nemohl vydržet, smíš mě po tom potrestat jak chceš." zašeptal Narutovi do ouška a Naruto přikývl. V ten moment Sasuke začal přirážet a třít Narutův penis v rytmu přirážení, dokud oba 3× nevyvrcholili.

U Sakury s Hinatou to bylo obdobné, začali jemným vylizováním a pak dravějším třením o sebe a nakonec použili všemožné hračičky


další díl v nedohlednu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 siruka siruka | 27. září 2012 v 22:05 | Reagovat

jeeeeee  konecne  jsem  se  dockala :-D  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama