Vnitřní touhy 12REKLAMY!!!!!!!!!!!ZDE!!!!!!!!!!!!!!!!

Kvíz na téma:

Bleskovka

Rocková škola 14

Rocková škola 14

6. prosince 2013 v 22:14 | Shikisek |  Rocková škola
Tak mikulášská nadílka :D :D :D myslím že přesně po roce. užijte si čtení a zanechte komentář vyšťavené autorce :) přeji krásné čtení...


,,Co to je?" a pomalu vycházeli ven. Shikashi mu však nic neříkala. Vycházeli ven a Hidanovi to nedalo a zeptal se: ,,Co ti řekl?"
,,Co by? Za dva týdny na kontrolu!" odpověděla jako by to byla samozřejmost. Hidan pozvedl obočí, zdálo se mu to divné.
,,Se k tobě chová, jako by jsi byla..." nedopověděl, hlavou mu projela rychlá rekapitulace dnešního dne ,,Od té doby co jsme přijeli zvrací!" ,,Na snídani spořádala třičtvrtě čokoládového dortu" ,,Vypila tři krabice pomerančového džusu" ,,Do školy si vzala plno kyselých gumídku." ,,Přes víkend spořádala všechny okurky v baráku!" ,,Za dva týdny na kontrolu." . Hidan se zastavil. Podíval se na ní v němém dotazu. Shikashi na něj chvíli hleděla a pak sklopila hlavu. Násedlovně přikývla. On se usmál, přišel k ní blíž, objal ji, vyzvedl do vzduchu a zatočil se s ní. Poté ji políbil a vrátil na zem.
,,Miluji tě." znovu ji políbil.
,,Doufám, že ti to nevadí, a že se ani nijak nezlobíš, ale stejně si to nedám vzít, tak si trhni!" vyplazla na něj jazyk.
,,Za co se mám zlobit? A ty se taky nezlobíš že ne?"
,,Za co se mám já zlobit? No za to, že jsem ti to neřekla." odpověděla mu.
,,Nezlobím, no přece za to že jsem ti to udělal." sklopil hlavu.
,,No, to se ještě rozmyslím!" vyplázla jazyk a pak se dlouze políbili. Následneě vysmáti a ruku v ruce odcházeli na zastávku. Pak se Shikashi zastavila a prudce se na Hidana otočila se vztyčeným ukazováčkem.
,,Ale prozatím to nikomu neříkej, stačí, ze to ví mamk,a která je z toho totálně paf, babča a ty!" Hidan si povzdechl, chtěl se pochlubit.
,,A proč ne?" popravdě mu to vůbec nebylo jasné.
,,Za prvé se o tom první tř měsíce nemluví a za druhé chci vidět jejich reakci až se to sami dovtípí!" Hidan přikývl, pobaveně se usmál a když uviděl autobus, který jede zrovna kolem jeho místa bydliště, zeptal se: ,,Nepůjdem ke mně?"
,,Proč né." usmála se a nastoupili.

Jeli asi dvacet minut než vystoupili. Hidan celý vysmáty od ucha k uchu, otevřel dveře od svého bytu. Shikashi vešla dovnitř jako první, rozhlédla se, pokrčila rameny a zůstala stát. Byt popravdě žádna sláva, pouze 2+1 s malým balkónkem, místo postele měl roztáhnutý gauč a všude kolem příšerný bordel.
,,Promiň, ale dneska jsem vážně návštěvu nečekal!" omluvil se Hidan a trochu ty věci posbíral aspoň na jednu hromádku. Shikashi se se zakroucením hlavy usmála, avšak stále stála. Hidan se však natáhl na ten rozložený gaučík, usmál se, ale tak nějak zákeřně se mu při tom zablesklo v očích a najednou prostě ji chytil za ruku a strhl k sobě. Ona vypísklaškokem, jak se ji najednou podlomili nohy, ale Hidan ji patrně zachytil a ještě opatrněji položil. Políbil ji a následně pošeptal do jejího ouška: ,,Miluji tě." políbil ji do vlasu a tichounce dodal: ,,Vás oba.", při tom ji vyhrnul lehce tričko a políbil na bříško. Shikashi se usmála, protože to mírně šimralo. Chvíli vedle sebe leželi a Hidan ji hladil, ale pak se prudce posadila a řekl bláznivý nápad: ,,Přestěhuj se ke mně!" na tváři mu hrál úsměv.
,,Proč?" zeptala se a lehce se zamračila. Což se Hidanovi nelíbilo.
,,Aby jsme byli spolu, sice chápu, že jsem takový místy sadista, vznětlivý a život se mnou nebude peříčko, ale splnim ti cokoliv co bude v mých silách i ze sexuální stránky!" vyplazl jazyk, aby odlehčil atmosféru.
,,To nejde!" uzemnila ho Shikashi.
,,Jak to?" řekl trochu kousavě a lehoulince smutně.
,,Miláčku, ne že bych s tebou nechtěla bydlet, ale máš malý byt, vystačí sotva pro dva lidi, natož abych se sem vlezli tři. Promiň, já vím, že se chovám rozmazleně, ale prostě jsem zvyklá na prostor. Však i můj pokoj musí být větší!" řekla soucitně, ale Hidan se přesto tvářil tak trošku smutně. Už chtěl něco říct, ale v tom Shikashi začal zvonit mobil. Hidan si už přichystal ruce, že mu zase vysype celý obsah tašky na jeho připravené dlaně, jenže tentokrát byla Shikashi prozíravější a mobil vylovila z kapsy.
,,Ano mami?"
,,No kde seš, stalo se něco?" strachovala se její matka.
,,Ne všechno je v pořádku, já jsem jen u Hidana, který byl se mnou na gyndě." vysvětlovala ji.
,,A to je tatínek?" zeptala se zvědavě a ani nenechala Shikashi odpovědět a už na ní chrlila další otázku, ,,Už to ví?". Shikashi si pozdychla.
,,Jo je to tatínek a ví to." odpověděla ji aby měla dušinka klid.
,,Tak ho přiveď ukázat, jsem na něho tak zvědavá." vypískla její matka, že si Shikashi musela odsunout tekefon od ucha.
,,Jo, jasně, přivedu.." protočila oči, matka je porstě taková, ,,a mami?" napadlo ji.
,,Ano zlatíčko?" zeptala se hned Mikoto.
,,Nemohl by u nás chvíli bydlet, než si něco koupíme?" zeptala se a měla vyhráno, tohle její matka neodmítne.
,,No samozdřejmě že může, a kam by jste se stěhovali, klidně tu můžete zůstat jak dlouho chcete." řekla nadšeně, ,,A kdy se chce nastěhovat?" zeptala se zvědavě a v jejím hlase to znělo, jako už ho balíš. Shikashi protočila panenkama.
,,Klidně i dneska, když ti to nebude vadit." řekla naooko zdvořile, věděla, že by byla schopna už pro ně jet.
,,No jasně, to je skvělé, mám pro vás přijet?" Shikashi se zhrozila.
,,Né! To je dobrý, ty bys moc nepomohla, je doma Itachi?" napadl ji jedinný člověk, kterému nikdy nic nevadí.
,,Ano je doma. Já mu to vyřidím!" odpověděla urychleně její matka a už by to určitě šla zařizovat, ale Shikashi ji zastavila.
,,Ne, to je v pohodě, zavolám mu, tak zatím ahoj." řekla a ještě, než zavěsila uslyšela jak se s ní matka loučí. Shikashi vytáhla z druhé kapsy jiný mobil a vytočila Itachiho číslo.
,,Čus brácha, vem svoje auto a za hodinu ne za hodina a půl u Hidana okej."
,,A kde bydlí?" prvně otázka kde bydlí a ne proč tam má jet, není užásnej. Říkala si Shikashi v duchu.
,,Jashinova 34." *(Sory na ulice nejsem)*
,,A proč?" sakra, Shikashi nečekala že se zeptá, tohle bylo asi poprvé. Asi ho v něčem ruší, nikdy se totiž neptá proč a k čemu.
,,Proto." odsekla mu naštvaně, ale pak mu to vysvětlila:,,Prostě vem svoje auto, bude stěhování, díky čau." a zavěsila, než se stihl Itachi na cokoliv zeptat. Ještě slyšela z mobilu naštvaný Itachiho hlas:,,No nazdar." a teprve potom to típla.

Shikashi se opět začala věnovat Hidanovi. Vesele mu sdělila:,,Vytáhni všechny svoje zavazadla, a sbal se, stěhuješ se k nám!"
,,Proč?" nechápal.
,,Chtěl si přece bydlet se mnou ne?"
,,Jo, chtěl, to jako fakt?" nvěřil vlastním uším.
,,Z takových věcí si já srandu nedělám." usmála se. Hidan hned na to vystřelil z postele a vytáhl to co chtěla, do hodiny měl všechno sbaleno.
,,Máme ještě půl hodiny,co podniknem?" zeptal se s úšklebkem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 8. prosince 2013 v 11:21 | Reagovat

No konečne som sa dočkala od teba poviedky a musim sa priznať,že bola skvelá úžasna...rychlo pridaj ešte nejaku..plosím ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama