Vnitřní touhy 12REKLAMY!!!!!!!!!!!ZDE!!!!!!!!!!!!!!!!

Kvíz na téma:

Bleskovka

Rocková škola 14

Jak přišel celý svět na to, že jsem gay

24. února 2016 v 23:55 | Shikisek |  Jednorázovky KnB
Táák konečně jsem to sesmolila :D :D ono ta idea vznikla, když jsem narazila na ten obrázek, ale sepsání trvalo dlouho a stejně mi příjde, že v moji hlavě se to odehrává líp :D :D

No tak si to užijte, objevuje se tam nějaký to lehčí mazleníčko yaoičko, takže kdybych dávala takový ten Rating či jak se tomu nadává, mělo by to být 18+, ale mě je to jedno :D :D :D čtěte si to kdo chce, stejně sme všici úchyláci :D :D aspoň maličtí...a Zenny by vám to jistě rád dokázal...kdo zná Zenyho ví o čem mluvím :D :DJinak můj best pár, jak jste poznali podle obrázku... AoKaga..yéy :D :D

Chtěl bych se vám svěřit se svým zážitkem, který byste měli brát jako ponaučení. Možná mě někteří odsoudíte, když zjistíte, co jsem vlastně zač, možná některé pobavím, ale i tak prosím, neberte to na lehkou váhu, jelikož tohle se může stát opravdu každému, ať jste, jací jste, proto vám radím, dobře poslouchejte a dejte si bacha na ty nejbližší, zvlášť jak jim někdo tak trochu pošramotí srdce, tak jsou to pomstychtivé svině.

Prvně bych vám měl o sobě prozradit asi to nejdůležitější a to je asi to, že jsem gay. Dobře spíše bisexuál, ale víc mám raději kluky. Mám krásného partnera, kterého nade všecko miluju a snesl bych mu modré z nebe, sice náš vztah není nejrůžovější, občas se i pohádáme, ale jinak jsme spolu šťastní, na to kolika nesnází jsme si prošli.

Vše začalo vlastně v době, kdy jsem si více uvědomoval, že mě přitahují muži než ženy, sice jsem měl plnou hlavu basketbalu, ale i tak mnou projel příjemný pocit, když se o mě nechtěně otřel nějaký namakaný boreček. Jenže v té době jsem se s tím nemohl smířit. Proto jsem se zabral do basketbalu, skoro se vysral na své přátele, a abych nebudil moc pozornosti, tak jsem byl naoko poblázněný do všech ženských s velkýma kozama a měl na ně přehnané reakce. Opravdu moc přehnané, ale brali mě jako takového úchyla, který dokonale hraje basketbal a jediný kdo by mě kdy dokázal porazit, jsem byl já sám. Tedy až do dne kdy jsem se setkal tváří v tvář s mým milovaným. Mé první pocity z něj nebyli nic moc, jen další slabý hráč, ale měl něco do sebe, avšak rozdrtil jsem jeho tým jako lískový oříšek. Jenže nečekal jsem, že se z toho tak rychle oklepe a rozdrtí mou těžkou namyšlenost.

Vzpomínám si, že už předtím mě ten jeho sexy zadek dostal, a když si vzpomenu, jak mě požádal o boty výměnou za one-on-one zápas, na ty jeho tvarované půlky, když se vydýchával v předklonu, hmm tak rád bych si je už tehdy prohmátnul. Anebo to jak se o mě jeho vypracované tělo otřelo a jak mrštné bylo, pomyslel jsem si, jaké by to bylo, kdyby byl pode mnou, byl by taky tak mrštný? Taky tak vzdorovitý? Taky tak divoce nezkrotný? A když dokonce díky němu porazili člověka, ze kterého jsem měl lehce nahnáno, napadlo mě, proč to s ním nezkusit. Jenže ve stejnou chvíli, jako mi přišla na mysl tahle myšlenka, přicházeli i jiné. Co když se mu nebudu líbit? Co když mě nebude chtít? Co když vůbec není jako já? Ač jsme si byli podobní, museli jsme se přece v něčem lišit, a tak započal můj plán, zjistit o něm zdali je na kluky.

Bohužel moc příležitostí jsem neměl, ač jsme bydleli ve stejném městě, měli stejného kámoše, moc jsme se nepotkávali, tedy když nebylo nutno a když, tak si byl v obležení nějaké kozaté blondýny. Avšak naštěstí náš společný kámoš měl v brzké domě narozeniny, sice jsem netušil že o tom, co se naše stará parte sešla půjdeme k němu, ale byl jsem za to rád. Konečně jsem věděl, kde bydlí a jaké velké království to má pro sebe. Okamžitě jsem se zeptal na porno, můj strašák mě sprdl a já nic nenašel… divné… provokovali jsme se celou oslavu, a když jsem pak zamířil nesledován na záchod, rychle jsem nenápadně vklouznul do jeho ložnice, našel jsem tam přesně to, co jsem hledal… skrytý časopis pěkných samečků… bohužel však byli různorodí… vymakaní svalovci, štíhli drobečci a zlatý střed samečků. Tam bych zapadal já. Ale kteří z nich se mu více líbí? Musel jsem to co nejrychleji zjistit a nějak navázat lepší vztah.
Ten se naštěstí navazoval dost snadno, pod záminkou maličkého zápasu v basketbalu jsme se vídali dost často, prvně jsem spolu chodili po zápase na jídlo, pak jsme chodili k němu a nakonec jsem u něj začal i o víkendech pobývat a nějak více to na něj zkoušet. Pamatuji se jak ses občas sladce začervenal a nebo po mě naštvaně něco mrsknul. Byl v tu chvíli přímo k zulíbání, jeho povaha a jeho postava působili tak protikladně, ale nedokázal bych si ho jinak představit. A pak jednou, když jsme se rozhodli trochu experimentovat s alkoholem, vzpomínám na ten den jako by to bylo právě teď.

Neopili jsme se, ale byli jsme v náladě a ztráceli zábrany. Naše tváře se k sobě přibližovaly a pořád jsme se nějak slovně provokovali a pak se jenom naše rty spojili, stejně měkký, hebký a sladký pocit, jako dnes. Avšak, hned jak se o sebe naše rty otřely, rychle se zase vzdálily a oba jsme dělali jakože nic. Jen už jsme nepili a byli jsme poněkud v rozpacích. Ano přiznám si to, dokonce i já jsem byl tak trochu na jehlách. Aby se necítil moc trapně, rozhodnul se jít spát a já si tedy rozložil gauč. Jenže jsme ani jeden oka nezamhouřili, nevím sice jak on, ale já myslel pořád na ten příjemný pocit a z příjemného pocitu se stával nepříjemný na jiných místech. Rozhodl jsem se ho jít napravit do koupelny, nejlépe ledovou sprchou, ale on měl zřejmě stejný nápad, protože, když jsem vzal za kliku od koupelnových dveří, stál tam jen v ručníku a zaraženě na mě koukal. Sjel jsem ho pohledem a před očima se mi mihl černobílý praporek. V tu chvíli jsem se na něj vrhl, natlačil ho na stěnu a zuřivě jej líbal. Oplácel mi polibky, rukama mi vystřelil pod triko a zanechal je na mých zádech, které občas jemně pokáral nehty. Zvlášť ve chvílích, kdy jsem se na něj více natiskl pánví, aby ucítil, co se mnou dělá. Odtáhli jsme se od sebe, abychom popadli vzduch a on mi rychle přetáhnul triko přes hlavu. Jeho prsty se rozběhli po mé hrudi, prozkoumávat každou skulinku a záhyb svalů. Byl to tak příjemný pocit, že jsem blahem vrněl. Potom mi vjel rukama do vlasů a přitáhl si mě k polibku. Vpil jsem se mu do jeho úst téměř okamžitě a pomalu si jazykem tlačil cestu dovnitř, kde mě přivítal ten jeho. Rukama jsem sjel na jeho sexy půlky a pořádně je promáčknul a více si ho k sobě přitisknul. Po chvíli se ode mě odtáhl a zeptal se mě, jestli s ním budu dneska spát v ložnici. Usmál jsem se na něj a spolu s ním zamířil do ložnice, kde jsme se v té velké posteli jen mazlili. Na sex nedošlo.

Od toho dne jsme se oba vnímali jinak a snažili se spolu trávit každou volnou minutu a myslet na toho druhého. Ale osud nás pokoušel a hlavně nám nepřál, protože vždy, jak jsme byli někde sami spolu, otravovala nás Satsuki a nebo se k nám chtěl Kuroko přidat. Moc chvilek jsme sami netrávili, nebylo kde, u mě rodiče a u něj v bytě zase otravovala ta blonďatá slepice. A nás to začalo trochu frustrovat. Ne, že bychom si s polibky nevystačili, byli krásné a omamné, ale byli jsme oba chlapi a potřebovali jsme víc. A tak mě napadlo, přivést ho konečně k sobě domů.

V ten den nikdo nebyl doma, všechno nám hrálo do karet a oba jsme byli natěšení jak nic a zároveň hodně nervózní. Neříkám, že by to bylo moje poprvé, ale poprvé s mužem. Říkal jsem přece, že jsem potlačoval své já v basketu a kozách ne?
,,Dáš si něco k jídlu?" zeptal jsem se ho slušně.
,,Myslím, že tu kvůli jídlu nejsem," usmál se na mě a šibalsky se mu zablesklo v očích.
,,Tak nevrhnu se na tebe snad hned ve dveřích," usmál jsem se na něj.
,,Škoda," zamumlá mrzutě.
,,Vydrž," líbnul jsem jej na líčko
,,Vydržím, jen… můžu využít vaši sprchu?" zeptal se.
,,Nahoru, doleva, druhé dveře," sdělil jsem mu s úsměvem a připravil nám něco k pití a zanesl to ke mně do pokoje. Rychle jsem všechno nachystal, ať je po ruce a ještě trošku vyvětral, ale když se mi zdá, že v té sprše byl moc dlouho, vydal jsem se za ním. Stál pod proudem a měl zavřené oči, nejspíš se psychicky připravoval. A povšimnul jsem si, že nejen psychicky. Potichu jsem za ním vklouznul a upozornil jsem na sebe tak, že jsem ho líbnul na rameno. Cuknul sebou, ale potom se na mě s úsměvem otočil.
,,Že ti to trvalo," zamumlal a rukama mi sjel po hrudi až na podbřišek. Projel mnou příjemný mrazík, přitáhl jsem si ho k sobě k polibku.

Prvně jsme se líbali jen tak něžně, ale později se z něžnějších polibků stávali dravější a hladovější. Ruce jsme oba přemístili na mužství toho druhého a třeli tak dlouho, dokud v naších dlaních neulpěla horká lepkavá bílá tekutina. Chvíli jsme ještě v té sprše setrvali, líbali jsme se a hladili se navzájem. Opatrně jsem ho pak vzal kolem pasu, přitiskl ještě více na sebe a zavrněl jsem mu do ouška.
,,Co kdybychom se přesunuli do pokoje?"
,,To je dobrý nápad, ale, jen na sebe něco hodím," pousmál se a vylezl si do sprchy.
,,Hodíš? Myslíš, že to bude potřeba?" zeptám se ho s potulným úsměvem.
,,Nečekáš snad, že se na to teď hned vrhnem, že ne?" zeptal se mě vážně, avšak na tváři mu hrál laškovný úsměv.
,,Mm, to se uvidí," zavrněl jsem a rychle jsem na sebe naházel oblečení. Došlo mi, že by nebylo bezpečnější se jen tak producírovat nahý přes půlku bytu. Sousedi jsou šmíraci a co kdyby se náhodou naši vrátili. Když jsme vešli do mého pokoje, jeho úsměv trochu povadl a oči pozorovaly protější stěnu. Mezi obočím se mu vytvořila mírná vráska, ukazováčkem upozornil na obrovský plakát.
,,Co to má být?" zeptal se a já se musel pousmát. Je pravda, že vzhledem k tomu, že jsem to plánoval jsem mohl Mai-chan sundat, ale když ono to je takové namáhavé.
,,Snad bys nežárlil?" prohodím laškovně. Založil si ruce na prsou a naštvaně se podíval jinam, aby se s mým pohledem nesetkal. S pobavením jsem ho strhl na postel a začal lechtat. Svíjel se smíchy pod mými hbitými prsty, avšak jak se naše rty setkali, neudržel jsem se a musel tě políbit. Jemné polibky se pomalu stávali dravějšími a nenasytnějšími. Rukama jsem mu vjel pod triko a šimral jeho bradavku. Kagami kladně reagoval, avšak najednou, ve chvíli, kdy jsem se mu snažil přetáhnout triko přes hlavu, se nehýbal, úplně celý ztuhl. Chtěl jsem se ho zeptat, co se děje, ale najednou jsem uslyšel vzlyk a pípnutí:
,,Dai-chan," zarazil jsem se a podíval se stejným směrem, jako civěl Kagami.
,,Sa-tsu-ki?" vykoktal jsem ze sebe. Úplně mi vypadlo, že ona má vlastně taky klíče.
,,Dai-chaaan," propukla v hysterický pláč, ale se mnou, ani s Kagamim to nehnulo.
,,Všichni jste stejní beheheheeee," a někam utekla. Až teprve v tu chvíli jsme byli schopni pohybu a nějak se vzpamatovat.
,,Co to sakra bylo?" zeptal jsem se nevěřícně sám sebe.
,,Mě se ptej? Neměl bys jít za ní?"
,,Já? Určitě, ta teď poletí za Kurokem nebo si to vybije na tweetru, přinejhorším bude celou partu otravovat smskama," povzdechnu si a odtáhnu se od něj. Celá atmosféra byla naprosto zničená.

Později toho večera jsme zkoukli net a mysleli jsme, že nás omejou. Ta kráva jedna růžova na celém face a tweetru rozhlásila, že nás nesnáší a že každý kluk, kterýho zná je gay, mnou a Kurokem počínaje. Tato zpráva se po netu rychle rozšířila a druhý den ráno nastoupili naši. Matka v slzách a otec nejspíš rozhodnutý mi vynadat a vsadil bych se, že i zatrhnout vídat se s Kagamim či s kýmkoliv jiným. Ale naštěstí se to vše vysvětlilo a Kagami jim přišel sympatický. Dokonce mi přišlo, že se až moc zamlouval moji mamce. A tak se prosím celý svět dozvěděl o tom, že jsem gay. A ne jenom já, ale v podstatě, že celé Kiseki je na kluky. Satsuki z toho sice nic neměla, musela si to urovnat nějak sama a nakonec se s tím smířit.

Dnes se tomu sice všichni smějeme, ale když mělo přijít naše "poprvé", popřípadě kdyby mělo přijít vaše poprvé, mějte na paměti, že klíče od vašeho domu nemá osoba, která se chce ten den pořádně vyznat svému idolovi, o kterém stejně víte, že to neklapne, a že ta osoba ve vás nemá tu oporu. Myslím to vážně, vím o čem mluvím. A kdyby vás to moc hlodalo, naše společná noc s Kagamim nastala o týden později, při cvičném zápasu v šatnách naši školy. Nic moc romantického, ale když ono to už nešlo vydržet.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 26. února 2016 v 23:45 | Reagovat

To je velmi důležité upozornění :D A nejen u poprvé :D Vždycky zamykat (a pro jistotu nechat klíč v zámku :DD)
Krásná jednorázovka :) :33 A ze Satsuki se pak určitě stala yaoistka :D

2 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 26. února 2016 v 23:54 | Reagovat

[1]: Jéé děkuji :3 ... no u ní pochybuji... to bys to anime fakt musela vidět a znát... ona mi příjde tak vygumovaná, že podle mě ani neví co to slovo gay je :D

3 Bara-chan Bara-chan | Web | 27. února 2016 v 3:22 | Reagovat

[2]: To bych měla znát, no... :D Mám mezery ve vzdělání :DD No snad někdy, až bude nějaké volno, budu dohánět... :D

4 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 27. února 2016 v 8:47 | Reagovat

[3]: Tak když se ti zachce a máš ráda basket a takový ten typ anime, tak to zkouneš rychle :D :D jenom asi cca nějakých 72 dílů + ova :D :D ale pk to musíš dohnat dj aby si spoznala jaké yaoi kouzlo to má :D

5 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 1. března 2016 v 18:00 | Reagovat

Aomineho vyprávění prostě boží :D celé to máš tak dobře vymyšlené třeba to jak nám Mine-chin vysvětlil svou posedlost kozama :D koukám, že verbuješ další knbfily^^ no nic jdu sesmolit to midotaka :D

6 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 1. března 2016 v 21:59 | Reagovat

[5]: No neverbuju, jen nahlodávám :D :D :D :D :D ale to raději ne, Bara-chan stačí gazetto a bude to :D :D :D

7 Koko_Chan Koko_Chan | E-mail | Web | 19. srpna 2016 v 16:34 | Reagovat

Pěkný ten konec, sem se zasmála :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama